• Úvodní strana
 • O nás
 • Akce
 • Fotogalerie
 • Členství
 • Sponzoring
 • Studijní materiály
 • Přihlašujte se na listopadový seminář SOČ

  Sdružení na podporu talentované mládeže ČR a Národní institut pro další vzdělávání MŠMT si vás dovolují pozvat na akci Středoškolské soutěže a prezentace práce talentů V 2017.

  Termín konání: 8.-10. listopadu 2017, začátek ve středu v 12.00, konec v pátek ve 12.00

  Místo konání: Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví v Brně, Čichnova 23.

  Akce je určena: především začínajícím a mírně pokročilým studujícím středních škol, kteří mají se SOČ jen malé zkušenosti a potřebují se naučit, jak s tvorbou práce SOČ začít a dále pokračovat a jak postupovat. Pro doplnění počtu předpokládáme jednu skupinu pokročilých, kteří již mají SOČ zpracovanou, nebo ji zpracovávali loni, a potřebují odstranit chyby a zlepšit prezentaci.

  Náplň akce: praktické semináře, v nichž se dozvíte, jak najít téma, postupovat při tvorbě práce, správně citovat literaturu, připravit se na obhajobu, zvládnout odbornou diskuzi s porotou.

  Předběžný program: jak zvolit a upřesnit téma, správný způsob citování, příprava dokonalé prezentace, psychologické, asertivní a rétorické aspekty obhajoby prací, tvorba prezentace, posteru, a další.

  Cena: Účast na akci je pro studenty zdarma včetně ubytování, stravování i studijních materiálů. Studenti si hradí jen náklady na dopravu do Brna a z Brna.

  Podmínky účasti: Počet míst je omezen. Přijímání probíhá ve dvou kolech, uzávěrky přihlášek 15. října, 29. října. V případě, že bude v daném kole přihlášeno méně studentů, než je aktuální počet volných míst, přijmeme všechny. V případě, že se do daného přijímacího kola přihlásí více studentů, než je aktuální počet volných míst, budeme vybírat studenty tak, aby bylo zastoupeno co nejvíce krajů a co nejvíce škol.

  Závazně se přihlaste co nejdříve na adrese www.snptm.cz/SS2017

  Neváhejte a přijďte se naučit, jak dělat SOČ lépe!

  Případné dotazy zodpovíme na e-mailové adrese dosedel@snptm.cz

  Komentáře nejsou povoleny.