• Úvodní strana
 • O nás
 • Akce
 • Fotogalerie
 • Členství
 • Sponzoring
 • Studijní materiály
 • Přihlašujte se na podzimní seminář

  Od 7. do 9. listopadu se v Brně koná celostátní seminář Mezinárodní soutěže, příprava, prezentace a medializace výsledků.

  Termín konání: 7.-9. listopadu 2018, začátek ve středu v 12.00, konec v pátek ve 12.00

  Místo konání: Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví v Brně, Čichnova 23.

  Akce je určena: především pokročilým studentům, kteří se připravují na mezinárodní soutěže. Dále středně pokročilým, kteří se v předchozích letech zúčastnili SOČ, ale dostali se nanejvýš do krajského kola. Nejméně jedna skupina bude vyhrazena naprostým začátečníkům, kteří nemají se SOČ dosud žádné zkušenosti.

  Náplň akce: praktické semináře, v nichž se dozvíte, jak najít téma, postupovat při tvorbě práce, správně citovat literaturu, připravit se na obhajobu, zvládnout odbornou diskuzi s porotou. Středně a výše pokročilí účastníci získají informace o mezinárodních soutěží, individuálně pod vedením zkušených lektorů vylepší svůj poster a získají základní mediální trénink.

  Předběžný program: jak zvolit a upřesnit téma, správný způsob citování, příprava dokonalé prezentace, psychologické, asertivní a rétorické aspekty obhajoby prací, tvorba prezentace, mezinárodní soutěže, tvorba posteru, chování v mezinárodním akademickém prostředí a další.

  Cena: Účast na akci je pro studenty zdarma včetně ubytování, stravování i studijních materiálů. Studenti si hradí jen náklady na dopravu do Brna a z Brna.

  Podmínky účasti: Počet míst je omezen. Přijímání probíhá ve dvou kolech, uzávěrky přihlášek 15. října, 30. října. V případě, že bude v daném kole přihlášeno méně studentů, než je aktuální počet volných míst, přijmeme všechny. V případě, že se do daného přijímacího kola přihlásí více studentů, než je aktuální počet volných míst, budeme vybírat studenty tak, aby bylo zastoupeno co nejvíce krajů a co nejvíce škol.

  Závazně se přihlaste co nejdříve na adrese www.snptm.cz/MS2018

  Komentáře nejsou povoleny.