• Úvodní strana
 • O nás
 • Akce
 • Fotogalerie
 • Členství
 • Sponzoring
 • Studijní materiály
 • Přihlašujte se na Letní školu mladých talentů 2016

  Sdružení na podporu talentované mládeže České republiky, z. s. si vás dovoluje pozvat na akci Letní škola mladých talentů 2016. Podrobnosti najdete v tomto článku.

  Termín konání: 19.-23. září 2016, začátek v pondělí ve 12.00, konec v pátek ve 12.00

  Místo konání: Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví v Brně.

  Akce je určena: především pokročilým studujícím středních škol, kteří už mají se SOČ zkušenosti a potřebují odstranit chyby a vylepšit své prezentační schopnosti. Vhodné i pro čerstvé vysokoškoláky! Vřele doporučeno pro účastníky SOČ nominované na zahraniční soutěže jako první krok jejich přípravy. Pro doplnění počtu předpokládáme jednu skupinu naprostých začátečníků.

  Náplň akce: praktické semináře, v nichž se dozvíte, jak vylepšit svou práci SOČ a připravit se na obhajobu v některém z vyšších soutěžních kol nebo dokonce na mezinárodních soutěžích.

  Předběžný program: jak odstranit nejčastější formální nedostatky v práci, správný způsob citování, příprava dokonalé prezentace, psychologické, asertivní a rétorické aspekty obhajoby prací, komunikace s médii, aneb prodejte svou práci, tvorba prezentace, posteru, akademická prezentace v angličtině, etika vědecké práce, základy společenského chování, organizace a příprava na mezinárodních soutěže a další.

  Cena: Účast na akci je pro studenty zdarma včetně ubytování, stravování i studijních materiálů. Studenti si hradí jen náklady na dopravu do Brna a z Brna.

  Podmínky účasti: Počet míst je omezen, v případě většího zájmu budeme upřednostňovat studenty nominované na mezinárodní soutěže a s hotovou prací SOČ. Dále budeme vybírat studenty tak, aby bylo zastoupeno co nejvíce krajů a co nejvíce škol.

  Závazně se přihlaste co nejdříve na adrese www.snptm.cz/LS2016

  Neváhejte a přijďte se naučit, jak dělat SOČ lépe!

  Případné dotazy zodpovíme na e-mailové adrese dosedel@snptm.cz

  Komentáře nejsou povoleny.